JAK PRACUJEMY?

CO NAS WYRÓŻNIA?

  • Dla nas zawsze na pierwszym miejscu jest KLIENT. W związku z tym zapewniamy najwyższy poziom obsługi, przyjacielski kontakt i wyjście naprzeciw Twoim potrzebom.
  • Aby zaoszczędzić Twój czas i finanse, przygotowaliśmy program „ONE SET” dający możliwość dokonania zakupów wszystkiego do biura w jednym miejscu. Flipchart, multimedia, witryna lub wieszak? No problem.
  • Unikaty i rarytasy - niektórych produktów nie znajdziesz na naszej stronie ponieważ stanowią ofertę pod indywidualne zamówienia, są to m.in.: dzieła sztuki, dekoracje i aranżacje florystyczne, meble według nietypowych projektów oraz meble na wymiar; każdy z tych elementów jest unikatowy i nie znajdziesz go nigdzie indziej.
  • Aby zapewnić pełny wachlarz usług podjęliśmy współpracę z architektem krajobrazu, który wykona projekt aranżacji otoczenia Twojego biura z uwzględnieniem roślin oraz elementów małej architektury.

 

W naszej historii kamieniem węgielnym była decyzja, by po wielu latach pracy dla dystrybutorów mebli, wykorzystać doświadczenie i potencjał w prowadzeniu własnej działalności. Kompetencje, które zdobyliśmy realizując duże kontrakty, dają nam możliwość sprostania najwyższym wymaganiom naszych Klientów. Ich zadowolenie jest dla nas bodźcem do dalszego doskonalenia umiejętności i poszukiwania jeszcze lepszych rozwiązań organizacji przestrzeni biurowej.

DORADZTWO

Podpowiadamy optymalne rozwiązania

WSPARCIE ARCHITEKTA

Oferujemy projekt i aranżację wnętrz

INDYWIDUALNA KALKULACJA

Szacujemy cenę z uwzględnieniem specyfiki inwestycji

TRANSPORT

Dostarczamy produkty na terenie całego kraju

MONTAŻ

Zapewniamy profesjonalny montaż na życzenie Klienta

NADZÓR REALIZACJI

Wspieramy Klienta od projektu do obioru

GWARANCJA

Zapewniamy minimum 2 lata gwarancji oraz serwis pogwarancyjny

MIŁA OBSŁUGA

Nasz zespół to życzliwi i zawsze przyjaźni specjaliści