Krzesła kawiarniane

Produkty: 1 - 30 z 39
Sortowanie:

Czy w biurze jest miejsce na kawiarnię? Oczywiście, że się znajdzie – zwłaszcza wówczas, gdy firma świadczy usługi na naprawdę dużą skalę, a przez to przewija się przez nią codziennie wiele osób. Biznesowe spotkania odbywają się często w porach, gdy biurowi goście myślą o znalezieniu czegoś na ząb, a nierzadko mają ochotę umilić sobie czas oczekiwania na spotkanie czy inną rozmowę właśnie popijaniem filiżanki herbaty lub kawy.

Chcąc dostarczyć swoim gościom komfortowych warunków także pod tym katem, warto rozważyć dopełnienie biurowej przestrzeni o choćby kącik kawiarniany – a pobliską przestrzeń wzbogacić o krzesła kawiarniane.

Krzesła kawiarniane, czyli jakie?

To hasło może być mylące – bo biuro wciąż pozostaje biurem, tak więc umieszczone w nim krzesła też muszą wyglądać tak, by została zachowana aranżacyjna konsekwencja. W praktyce to oznacza, że biurowe krzesła kawiarniane nie różnią się zanadto wyglądem od tych, które można spotkać w recepcji czy miejscu biznesowych rozmów.

Może się zresztą zdarzyć, że tu i tu pojawią się te same meble, bo krzesła kawiarniane mogą zaoferować potrzebny komfort nie tylko podczas delektowania się ciepłym albo i zimnym napojem.

Pamiętając o tym, że w przestrzeni kącika o charakterze bardziej wypoczynkowym, warto zadbać o to, by krzesła kawiarniane były nie tylko wygodne i ładne, ale też praktyczne.

Można więc rozważyć, jaki rodzaj obicia lepiej się tutaj sprawdzi – bo może jednak takie, z którego łatwiej będzie zmyć plamy po kawie? Poza tym, jeśli podłoga w kąciku kawiarnianym jest pokryta błyszczącymi płytkami, warto upewnić się, że nogi czy też stelaż jaki mają konkretne krzesła kawiarniane, nie będą ani się ślizgać po tej powierzchni ani też tworzyć na niej nieestetycznych śladów, na przykład rys.

Co słychać w świecie krzeseł kawiarnianych?

Krzesła kawiarniane to prawdopodobnie jedna z bardziej kolorowych i zaskakujących swoją zawartością kategorii. Spora w tym zasługa chyba przede wszystkim tego, że myśląc o choćby kawiarnianym kąciku, ma się na myśli miejsce, w którym można pozwolić sobie na moment odprężenia. To nie przestrzeń biura, w którym trzeba być już skoncentrowanym – na krześle kawiarnianym można zebrać siły do biznesowego spotkania.

Krzesła kawiarniane zebrane w tej kategorii doskonale dają znać o tym, że stworzono je do odprężania swoich użytkowników. Mają chociażby bardziej fantazyjne kształty siedzisk, ale także i ich obicia mienią się od większej ilości kolorów, zwracają uwagę ciekawymi wzorami. Mogą przyciągać uwagę patchworkowymi kompozycjami albo wręcz przeciwnie – jednolitymi, czasem nasyconymi mocnymi barwami siedziskami.

Poza tym można tu znaleźć krzesła kawiarniane wykonane z różnego rodzaju materiałów: można zwrócić uwagę na drewno, metal i tworzywa sztuczne. To, na które materiały i które rozwiązania estetyczne padnie wybór, to już indywidualna kwestia. Ale dokonując konkretnych wyborów trzeba pamiętać, że tworzy się przestrzeń jednocześnie biznesową i taką, w której można zażyć chwili relaksu podczas zapracowanego dnia.