Sofy i fotele biurowe

Produkty: 1 - 30 z 32
Sortowanie:

Fotel Hello! 4L

  815,00 PLN

Fotel HELLO! 4S

  1 025,00 PLN

Fotel HELLO! CROSS

  1 105,00 PLN

Fotel Hover

  1 261,00 PLN

Fotel myTurn

  2 722,00 PLN

Fotel Signum

  1 508,00 PLN

fotel Sorriso HS

  1 180,00 PLN

Fotel Sorriso R

  1 411,00 PLN

fotel Sorriso V

  1 146,00 PLN

Fotel TWIST

  2 152,00 PLN

Fotel Vancouver Box

  1 329,00 PLN

Fotel Vancouver Lite

  1 267,00 PLN

Siedzisko UpDown 1-osobowe

  2 699,00 PLN

Siedzisko UpDown 2-osobowe

  4 120,00 PLN

Siedzisko UpDown łącznik

  1 087,00 PLN

Sofa 2-osobowa CLUB DUO

  981,00 PLN

Sofa 2-osobowa Hover

  1 663,00 PLN

Sofa 2-osobowa myTURN

  3 496,00 PLN

Sofa 2-osobowa Signum

  2 007,00 PLN

Sofa 3-osobowa CLUB TRIO

  1 373,00 PLN

Sofa 3-osobowa Hover

  1 957,00 PLN

Sofa 3-osobowa myTurn

  4 263,00 PLN

Sofa 3-osobowa Signum

  2 415,00 PLN

Biuro to miejsce oficjalnych, biznesowych spotkań – przestrzeń, w której spędzamy czas na rozmowach pozostających albo w sferze pracy albo spraw, które trzeba koniecznie załatwić z różnych prywatnych powodów. Niemniej jednak często się zdarza, że spędza się tam sporo czasu – choćby czekając na swoją kolej w kolejce interesantów albo odbywając już samo spotkanie – bo to może niekiedy z konieczności nieco się przedłużać.

W każdej z tych sytuacji nie pozostaje się raczej w pozycji stojącej – wizyta w biurze to raczej okazja, żeby przekonać się, jak wygodne sofy i fotele biurowe ma konkretna firma. Dlatego dla jej właściciela to trudny, ale i bardzo ważny orzech do zgryzienia – zdecydowanie się na konkretne sofy i fotele biurowe.

Sofy i fotele biurowe

Chociaż biuro nie może istnieć bez wielu rodzajów mebli, to brak tych może się okazać równie wielkim rozczarowaniem, co nieobecność biurka czy regału. Nie tylko dlatego, że biuro bez miejsca do siedzenia będzie niefunkcjonalne – ale również dlatego, że stanie się mniej gościnne. Mając w zasięgu wzorku sofy i fotele biurowe, które wręcz zachęcają by na moment na nich odpocząć, klient czuje się milej widziany w firmie, która wita go takim widokiem.

Właśnie dlatego to bardzo ważne, żeby poważnie podejść do kwestii wyboru tych mebli dla biura. Ta kategoria to przegląd atrakcyjnych możliwości, jakie z powodzeniem wzbogacą każdą biurową przestrzeń – uczynią ją bardziej przytulną i przyjazną, a zarazem po prostu ładną.

Sofy i fotele biurowe są tak różne, jak różne są style aranżacyjne i oczywiście gusta właścicieli firm. Właśnie dlatego wśród zebranych tu modeli można dostrzec sporą różnorodność. Pokazuje ona zarazem szeroki wachlarz możliwości i pozwala znaleźć to, co najlepiej uzupełni wystrój konkretnej biurowej przestrzeni.

Oczywiście decydując się na konkretne modele, warto zadbać o to, by razem też tworzyły zgrany komplet – zestawiony na podstawie podobieństwa formy i kolorystyki, albo wręcz przeciwnie czyli mając za uzasadnienie zasadę kontrastu. Można podjąć różne decyzje, a już głowa producentów w tym, by każda była dobra, to znaczy by sofy i fotele biurowe dobrze spełniały swoje funkcje i były godne zaufania.

Co jeszcze trzeba wiedzieć o sofach i fotelach biurowych?

Warto pamiętać, że producenci mebli, także tych biurowych, nierzadko mają do dyspozycji naprawdę dużą inwencję – i to daje się zauważyć w stworzonych przez nich modelach. Sofy i fotele biurowe nie muszą wyglądać wcale jak klasyczni przedstawiciele swojego rodzaju. Często w roli miejsca do siedzenia sprawdza się pufa, na przykład prosta geometryczna bryła z obiciem o nasyconym kolorze. Wszystko zależy wyłącznie od tego, jakie efekt chce się uzyskać, jaką przestrzeń stworzyć.

Zebrane tutaj sofy i fotele biurowe to zarówno wygodne, masywne siedziska z podłokietnikami i oparciami, jak i designerskie, nowoczesne miejsca do siedzenia. Wybierając sofy i fotele biurowe trzeba mieć stale w pamięci efekt, jaki chce się uzyskać urządzonym już, czekającym na gości biurem.