Biurko gabinetowe Echo EC16/EC18

762,00 PLN

W magazynie

- +
Opis:

Biurko gabinetowe Echo  EC16/EC18  SVENBOX

System mebli biurowych SVENBOX, do których należy biurko gabinetowe Echo EC16/EC18, jest niezwykle przyjazny i ergonomiczny w codziennym użytkowaniu. Za jego pomocą w bardzo szybki i łatwy sposób zorganizujemy przestrzeń w gabinecie. Nowoczesna stylistyka mebli zapewni komfortowe samopoczucie w przebywanych pomieszczeniach.

W skład tego systemu wchodzą elementy z których skomponujemy całe wyposażenie biura. Należy do nich cała paleta szafy, regałów oraz szafek dostawnych do biurek i kontenerów. Wszystkie szafy i regały są wyposażone w stopki regulujące wysokość za pomocą , których w łatwy, wygodny i niewidoczny sposób dostosujemy ich wysokość do własnych potrzeb. Półki w regałach i szafach osadzone są na bolcach w taki sposób aby zapobiec ich wypadnięciu i jednocześnie wzmocnić i ustabilizować całą konstrukcję mebla. Szuflady w kontenerach wykonano z płyty meblowej . Standardowo kontenery z szufladami SVENBOX wyposażone są w zamek centralny z łamanym kluczykiem . Wszystkie drzwi  od wewnętrznej strony posiadają żelowe stopery aby zapobiec trzaskaniu w trakcie zamykania.

Dla mebli gabinetowych z kolekcji Echo cechą wspólna jest to, że wszystkie elementy płytowe wykonane są w tym samym wykończeniu kolorystycznym płyty, tj. :  orzech nizinny (106). Blaty i nogi płytowe biurek i stolików, wieńce górne szaf, regałów, kontenerów wykonane są z płyty o grubości 28 mm. Osłony płytowe (blendy),  korpusy, szaf, regałów, kontenerów  wykonane są z płyty meblowej o grubości 18 mm.

Biurko gabinetowe Echo EC16/EC18

to biurko o konstrukcji płytowej, składające się ze stabilnej podstawy (nóg płytowych) oraz grubego blatu zabezpieczonego obrzeżem PVC. Zarówno blat jak i nogi wykonane są z płyty o gr. 28 mm

pomiędzy blatem a nogami płytowymi zastosowano aluminiowe dystanse, co sprawia, że blat sprawia wrażenie zawieszonego w powietrzu. Dystanse mają wymiar 20x60 mm.

nogi biurka wyposażone są w stopki poziomujące, stopki te ułatwiają dostosowanie wysokości biurka do użytkownika

blenda przednia wykonana jest z płyty melaminowanej o grubości 18 mm

krawędzie płyt zabezpieczono  PVC o grubości 2 mm

Standardowy okres gwarancji na meble wynosi 24 miesiące.

Termin dostawy to 5-7 dni roboczych.

Wymiary podstawowe biurka:

szerokość – 1600 lub  1800 mm

głębokość – 800 mm

wysokość – 758 mm