Stół konferencyjny PH55 Svenbox 1800x900x758

750,00 PLN

W magazynie

- +
Opis:

Stół konferencyjny PH55 SVENBOX kolekcja Classic

System mebli biurowych SVENBOX, do których należy stół konferencyjny PH55 z kolekcji Classic, jest niezwykle efektywny, przyjazny i ergonomiczny w codziennym użytkowaniu. Za jego pomocą w bardzo szybki i łatwy sposób zorganizujemy przestrzeń biurową. Nowoczesna stylistyka mebli zapewni komfortowe samopoczucie w przebywanych pomieszczeniach.

W skład tego systemu wchodzą elementy z których skomponujemy całe wyposażenie biura. Należy do nich cała paleta szafy, regałów, biurek oraz szafek dostawnych i kontenerów. Wszystkie szafy i regały są wyposażone w stopki regulujące wysokość za pomocą , których w łatwy, wygodny i niewidoczny sposób dostosujemy ich wysokość do własnych potrzeb. Półki w regałach i szafach osadzone są na bolcach w taki sposób aby zapobiec ich wypadnięciu i jednocześnie wzmocnić i ustabilizować całą konstrukcję mebla. Szuflady w kontenerach wykonano z płyty meblowej . Standardowo kontenery z szufladami SVENBOX wyposażone są w zamek centralny z łamanym kluczykiem . Wszystkie drzwi od wewnętrznej strony posiadają żelowe stopery aby zapobiec trzaskaniu w trakcie zamykania.

Stół konferencyjny PH55 to stół o konstrukcji metalowej, składający się ze stabilnej podstawy (stelaż metalowy) oraz grubego blatu zabezpieczonego obrzeżem PVC

blat wykonany jest z płyty melaminowanej o grubości 28 mm

blat w stole konferencyjnym PH55 posadowiony jest na czterech nogach. Nogi stołu wykonane są ze stelaża metalowego malowanego proszkowo w kolorze M009 – Aluminium półmat. Stelaż wykonany jest z profili metalowych 30×60 mm. Pod blatem poprowadzona jest poprzeczka z profilu metalowego łączącego metalowe nogi stołu stanowiąc jednocześnie element stabilizujący stół.

nogi wyposażone są w stopki poziomujące ułatwiające dostosowanie wysokości stołu do użytkownika

krawędzie płyt zabezpieczono PVC o grubości 2 mm

Stół konferencyjny PH55 występuje w dwóch wykończeniach kolorystycznych płyty tj. olcha, calvados

Wymiary podstawowe stołu konferencyjnego:

szerokość – 1800 mm

głębokość – 900 mm

wysokość – 755 mm