Stół konferencyjny PH53 Svenbox 1370x700x758

369,00 PLN

W magazynie

- +
Opis:

Stół konferencyjny PH53 SVENBOX kolekcja Classic

System mebli biurowych SVENBOX, do których należy stół konferencyjny PH53 z kolekcji Classic, jest niezwykle efektywny, przyjazny i ergonomiczny w codziennym użytkowaniu. Za jego pomocą w bardzo szybki i łatwy sposób zorganizujemy przestrzeń biurową. Nowoczesna stylistyka mebli zapewni komfortowe samopoczucie w przebywanych pomieszczeniach.

W skład tego systemu wchodzą elementy z których skomponujemy całe wyposażenie biura. Należy do nich cała paleta szafy, regałów, biurek oraz szafek dostawnych i kontenerów. Wszystkie szafy i regały są wyposażone w stopki regulujące wysokość za pomocą , których w łatwy, wygodny i niewidoczny sposób dostosujemy ich wysokość do własnych potrzeb. Półki w regałach i szafach osadzone są na bolcach w taki sposób aby zapobiec ich wypadnięciu i jednocześnie wzmocnić i ustabilizować całą konstrukcję mebla. Szuflady w kontenerach wykonano z płyty meblowej . Standardowo kontenery z szufladami SVENBOX wyposażone są w zamek centralny z łamanym kluczykiem . Wszystkie drzwi od wewnętrznej strony posiadają żelowe stopery aby zapobiec trzaskaniu w trakcie zamykania.

Stół konferencyjny PH53 to stół o konstrukcji płytowej, składające się ze stabilnej podstawy (nóg płytowych) oraz grubego blatu zabezpieczonego obrzeżem PVC

blat wykonany jest z płyty melaminowanej o grubości 28 mm,

podstawa stołu w postaci nóg oraz poprzeczki łączącej nogi wykonana jest z płyty melaminowanej o grubości 18 mm,

nogi wyposażone są w stopki poziomujące, stopki te ułatwiają dostosowanie wysokości biurka do użytkownika

poprzeczka łącząca nogi ma wysokość 400 mm i montowana jest w połowie głębokości stołu (tj. 341 mm od krawędzi blatu), nogi zamontowane są w odległości 225 mm od krótszych krawędzi stołu

krawędzie płyt zabezpieczono PVC o grubości 2 mm

Stół konferencyjny PH53 w całości wykonany jest w tej samej kolorystyce, co znaczy, że blat i podstawa stołu wykonane są w tym samym kolorze płyty meblowej.

Stół konferencyjny PH53 występuje w dwóch wykończeniach kolorystycznych płyty tj. : olcha, calvados

Wymiary podstawowe stołu:

szerokość – 1370 mm

głębokość – 700 mm

wysokość – 758 mm