Stół konferencyjny ART BSA123 1370x1400x758

1 057,00 PLN

W magazynie

- +
Opis:

Stół konferencyjny ART BSA123 SVENBOX kolekcja Classic

System mebli biurowych SVENBOX, do których należy stół konferencyjny ART BSA123 z kolekcji Classic, jest niezwykle efektywny, przyjazny i ergonomiczny w codziennym użytkowaniu. Za jego pomocą w bardzo szybki i łatwy sposób zorganizujemy przestrzeń biurową. Nowoczesna stylistyka mebli zapewni komfortowe samopoczucie w przebywanych pomieszczeniach.

W skład tego systemu wchodzą elementy z których skomponujemy całe wyposażenie biura. Należy do nich cała paleta szafy, regałów, biurek oraz szafek dostawnych i kontenerów. Wszystkie szafy i regały są wyposażone w stopki regulujące wysokość za pomocą , których w łatwy, wygodny i niewidoczny sposób dostosujemy ich wysokość do własnych potrzeb. Półki w regałach i szafach osadzone są na bolcach w taki sposób aby zapobiec ich wypadnięciu i jednocześnie wzmocnić i ustabilizować całą konstrukcję mebla. Szuflady w kontenerach wykonano z płyty meblowej . Standardowo kontenery z szufladami SVENBOX wyposażone są w zamek centralny z łamanym kluczykiem . Wszystkie drzwi od wewnętrznej strony posiadają żelowe stopery aby zapobiec trzaskaniu w trakcie zamykania.

Stół konferencyjny ART BSA123 to stół o konstrukcji metalowej, składający się ze stabilnej podstawy (stelaż metalowy) oraz grubego blatu zabezpieczonego obrzeżem PVC

blat wykonany jest z płyty melaminowanej o grubości 28 mm

blat w stole konferencyjnym ART BSA123 posadowiony jest na czterech nogach. Nogi stołu wykonane są ze stelaża metalowego malowanego proszkowo w kolorze M009 – Aluminium półmat. Stelaż wykonany jest z profili metalowych 30×60 mm. Pod blatem poprowadzone są dwie poprzeczki z profili metalowych łączących metalowe nogi stołu stanowiąc jednocześnie element stabilizujący stół.

nogi wyposażone są w stopki poziomujące ułatwiające dostosowanie wysokości stołu do użytkownika

krawędzie płyt zabezpieczono PVC o grubości 2 mm

Stół konferencyjny ART BSA123 występuje w dwóch wykończeniach kolorystycznych płyty tj. olcha, calvados

Mamy możliwość powiększenia rozmiaru stołu konferencyjnego poprzez dodatkowe elementy do rozbudowy ART BSA113. W stole konferencyjnym ART BSA123 jak i w elemencie do rozbudowy ART BSA113 istnieje możliwość zamontowania przyłączy mediów tzw. mediaportu (TOP ACCESS M05)

Wymiary podstawowe stołu konferencyjnego:

szerokość – 1370 mm

głębokość – 1400 mm

wysokość – 758 mm