Biurko ART BSA76 1600x700x758

565,00 PLN

W magazynie

- +
Opis:

Biurko ART BSA76 SVENBOX  kolekcja Classic

System mebli biurowych SVENBOX, do których należy biurko ART BSA76 z kolekcji Classic, jest niezwykle efektywny, przyjazny i ergonomiczny w codziennym użytkowaniu. Za jego pomocą w bardzo szybki i łatwy sposób zorganizujemy przestrzeń biurową. Nowoczesna stylistyka mebli zapewni komfortowe samopoczucie w przebywanych pomieszczeniach.

W skład tego systemu wchodzą elementy z których skomponujemy całe wyposażenie biura. Należy do nich cała paleta szafy, regałów, biurek oraz szafek dostawnych i kontenerów. Wszystkie szafy i regały są wyposażone w stopki regulujące wysokość za pomocą , których w łatwy, wygodny i niewidoczny sposób dostosujemy ich wysokość do własnych potrzeb. Półki w regałach i szafach osadzone są na bolcach w taki sposób aby zapobiec ich wypadnięciu i jednocześnie wzmocnić i ustabilizować całą konstrukcję mebla. Szuflady w kontenerach wykonano z płyty meblowej . Standardowo kontenery z szufladami SVENBOX wyposażone są w zamek centralny z łamanym kluczykiem . Wszystkie drzwi  od wewnętrznej strony posiadają żelowe stopery aby zapobiec trzaskaniu w trakcie zamykania.

Biurko ART BSA76 to biurko proste o konstrukcji metalowej, składające się ze stabilnej podstawy (stelaż metalowy) oraz grubego blatu zabezpieczonego obrzeżem PVC

blat  z  płyty melaminowanej o grubości 28 mm, wyposażony jest w dwa przeloty kablowe o średnicy 60 mm w kolorze Aluminium (09)

blat w biurku ART BSA76 posadowiony jest na czterech nogach. Nogi biurka wykonane są ze stelaża metalowego malowanego proszkowo w kolorze M009 - Aluminium półmat. Stelaż wykonany jest z profili metalowych 30x60 mm. Pod blatem poprowadzona jest poprzeczka z profilu metalowego łącząca metalowe nogi biurka. Stanowi ona element łączący jak i stabilizujący biurko.

nogi wyposażone są w stopki poziomujące  ułatwiające dostosowanie wysokości biurka do użytkownika

krawędzie płyt zabezpieczono  PVC o grubości 2 mm

Biurko ART BSA76 występuje w dwóch wykończeniach kolorystycznych płyty tj. : olcha, calvados

Wymiary podstawowe biurka:

szerokość – 1600 mm

głębokość – 700 mm

wysokość – 758 mm