Biurko proste Vik-I VBM071/VBM073/VBM076

528,00 PLN

W magazynie

- +
Opis:

Biurko proste Vik-I VBM071/VBM073/VBM076  SVENBOX  kolekcja Invest

System mebli biurowych SVENBOX, do których należy biurko proste Vik-I VBM071/VBM073/VBM076 z kolekcji Invest, jest niezwykle przyjazny i ergonomiczny w codziennym użytkowaniu. Za jego pomocą w bardzo szybki i łatwy sposób zorganizujemy przestrzeń biurową. Nowoczesna stylistyka mebli zapewni komfortowe samopoczucie w przebywanych pomieszczeniach.

W skład tego systemu wchodzą elementy z których skomponujemy całe wyposażenie biura. Należy do nich cała paleta szafy, regałów, biurek oraz szafek dostawnych i kontenerów. Wszystkie szafy i regały są wyposażone w stopki regulujące wysokość za pomocą , których w łatwy, wygodny i niewidoczny sposób dostosujemy ich wysokość do własnych potrzeb. Półki w regałach i szafach osadzone są na bolcach w taki sposób aby zapobiec ich wypadnięciu i jednocześnie wzmocnić i ustabilizować całą konstrukcję mebla. Szuflady w kontenerach wykonano z płyty meblowej . Standardowo kontenery z szufladami SVENBOX wyposażone są w zamek centralny z łamanym kluczykiem . Wszystkie drzwi  od wewnętrznej strony posiadają żelowe stopery aby zapobiec trzaskaniu w trakcie zamykania.

Dla mebli z kolekcji Invest cechą wspólna jest to, że blaty, wieńce górne oraz drzwi frontowe mebli i kontenerów wykonane są w trzech wykończeniach kolorystycznych płyty, tj. : buk (14), klon Jersey (78) oraz orzech nizinny (106). Grubość płyt w przypadku buku i orzecha nizinnego to 28 mm, natomiast płyta w wybarwieniu klon Jersey ma grubość 25 mm. Pozostałe elementy mebli tj. nogi płytowe, osłony płytowe, korpus wykonane są z płyty meblowej o grubości 18 mm w kolorze popiel (84)

Biurko proste Vik-I VBM071/VBM073/VBM076

to biurko o konstrukcji metalowej, składające się ze stabilnej podstawy (stelaż metalowy) oraz grubego blatu zabezpieczonego obrzeżem PVC

blat  z  płyty melaminowanej , wyposażony jest w dwa przeloty kablowe o średnicy 60 mm w kolorze Aluminium (09)

nogi biurka wykonane są ze stelaża metalowego malowanego proszkowo w kolorze M009 - Aluminium półmat, dodatkowo wyposażone w stopki. Stopki te ułatwiają dostosowanie wysokości biurka do użytkownika

blenda przednia wykonana jest z płyty melaminowanej o grubości 18 mm

blenda montowana jest na wysokości 327 mm od dolnego brzegu nóg biurka

krawędzie płyt zabezpieczono  PVC o grubości 2 mm

Dodatkowo można wyposażyć to biurko w pionowy kanał kablowy (BM01). Jest on montowany pionowo w nodze w celu umożliwienia poprowadzenia w nim kabli do osprzętu komputerowego.

Standardowy okres gwarancji na meble wynosi 24 miesiące.

Termin dostawy to 5-7 dni roboczych.

Wymiary podstawowe biurka:

szerokość – 1160 lub 1370 lub 1600 mm

głębokość – 700 mm

wysokość – 758 mm