Siedzisko UpDown 1-osobowe

2 620,00 PLN

W magazynie

- +
Opis:

Siedzisko UpDown 1-osobowe

Sytem siedzisk UPdown to kolekcja modułowych mebli tapicerowanych, która jest tak elastyczna jak tylko tego potrzebujemy. Cechą charakterystyczną jest duża różnorodność elementów, pozwalająca na ich dowolne zestawianie, tworząc niezliczone ilości konfiguracji. Za unikatowym designem kolekcji kryje się nowoczesna technologia, wygoda i ergonomia. UPdown to wyjątkowa propozycja dla przestronnych wnętrz, pozwalająca na budowę dowolnych kształtów dostosowanych do funkcji pomieszczenia jak i do potrzeb użytkowników.
Dzięki zastosowanej technologii pianek wylewanych, kolekcja charakteryzuje się wysokim komfortem siedzenia a solidna metalowa konstrukcja wewnętrzna gwarantuje dużą wytrzymałość mebli.
Poszczególne układy mogą być zestawiane z modułów wytapicerowanych w różnych kolorach oparcia i siedziska, wybranych z gamy ponad stu wybarwień. W meblach możliwe jest zastosowanie nóżek z metalu bądź z drewna.

W skład kolekcji wchodzą:
- ławka pojedyncza i podwójna,
- siedzisko pojedyncze i podwójne z oparciem,
- łącznik 90˚ z oparciem lub bez,
- łącznik 30˚, 45˚,
- stolik.

Siedzisko UpDown 1-osobowe

to jeden z elementów wchodzących w skład zestawu UpDown. Siedzisko to może wystąpić jako tapicerowana ławka (10) lub siedzisko z oparciem niskim (11) lub z oparciem wysokim (12).

Nogi siedziska wykonane są z metalowego płaskownika o wymiarach 50x10 mm

Siedzisko UpDown wykonane jest z metalowego stelaża wyposażonego w sprężyny faliste oraz pianki poliuretanowej wylewnej o gęstości 55 kg/m3, natomiast oparcie wykonano z profili metalowych oraz pianki poliuretanowej wylewanej o gęstości 80 kg/m3

Tapicerka siedzisk UpDown wykonana jest z wytrzymałych, certyfikowanych tkanin lub skóry naturalnej. Tapicerka krzesła dostępna w czterech grupach cenowych:
– I grupa: next
– II grupa: medley, softline, sprint, valencia
– III grupa: fame, step, synergy

– IV grupa: skóra naturalna

Podstawowe wymiary:

wysokość ławki (10) : 460 mm

wysokość całkowita siedziska z oparciem niskim (11) : 730 mm

wysokość całkowita siedziska z oparciem wysokim (12) : 830 mm

głębokość siedziska: 460- 590 mm

szerokość siedziska: 700 mm