Krzesło obrotowe XENON NET z zagłówkiem

2 000,00 PLN

W magazynie

- +
Opis:

Krzesło obrotowe  XENON NET z zagłówkiem i podparciem lędźwiowym (111)

Krzesło obrotowe Xenon NET z zagłówkiem to najnowocześniejsze krzesło pracownicze, które posiada unikatowe funkcje jak chociażby innowacyjne podparcie odcinka lędźwiowego kręgosłupa (SmartADLS) czy podłokietniki regulowane. Krzesło Xenon NET występuje w dwóch wariantach mechanizmów do wyboru – synchro (S/SL/SFL) z płynną i szybką regulacją siły sprężystości oparcia oraz mechanizm synchro self (ST/STL), który automatycznie dostosowuje się do ciężaru siedzącej na krześle osoby.
Elementem wyróżniającym kolekcję krzeseł Xenon jest grafitowy łącznik, który łączy oparcie, siedzisko i mechanizm i jednocześnie  podkreśla charakter krzesła.

W skład rodziny krzeseł Xenon NET wchodzą krzesła obrotowe  z wysokim oparciem (100S/100SL/100SFL, 100ST/100STL), krzesła obrotowe  z wysokim oparciem i podparciem lędźwiowym (101S/101SL/101SFL, 101ST/101STL), fotele obrotowe z wysokim oparciem z zagłówkiem (110S/110SL/110SFL, 110ST/110STL), fotele obrotowe z wysokim oparciem z zagłówkiem i podparciem lędźwiowym (111S/111SL/111SFL, 111ST/111STL), krzesła konferencyjne z oparciem siatkowym na czterech nogach (20H/20H2P), krzesła konferencyjne z oparciem siatkowym na płozie(20V/20VN) oraz rodzina krzeseł z oparciem tapicerowanym Xenon .

Krzesło obrotowe Xenon NET 111

posiada  tapicerowane siedzisko o szerokości 500 mm i głębokości 440-510 mm w zależności od zastosowanego mechanizmu oraz ergonomicznie wyprofilowane  oparcie siatkowe z  zagłówkiem z regulacją kąta pochylenia i wysokości. Zagłówek może być wykonany w tapicerce siedziska lub siatce Runner.. Siedzisko wykonano ze sklejki liściastej z nałożoną pianką poliuretanową wylewaną o gęstości 65 kg/m3 z zamontowaną od spodu plastikową maskownicą w kolorze czarnym. Rama oparcia wykonana jest z włókna poliamidowego w kolorze czarnym. Rama obciągnięta jest wytrzymałą siatką. Siatka RUNNER w kolorze czarnym lub STRING w kolorze czarnym i szarym. Oparcie z regulacją głębokości i wysokości podparcia lędźwiowego w systemie SmartADLS.

Krzesło obrotowe Xenon NET może występować z mechanizmem Synchro (S), który daje:

– możliwość regulacji wysokości siedziska, oparcie odchylające się synchronicznie z siedziskiem podążając za ruchem Użytkownika, możliwość blokowania mechanizmu w 5 pozycjach, możliwość dostosowania sprężystości odchylenia oparcia do ciężaru siedzącego.

lub

Mechanizmem Synchro z funkcją wysuwu siedziska (SL), który umożliwia:

regulację wysokości siedziska, oparcie odchylające się synchronicznie z siedziskiem podążając za ruchem Użytkownika, możliwość blokowania mechanizmu w 5 pozycjach, możliwość dostosowania sprężystości odchylenia oparcia do ciężaru siedzącego, regulację głębokości siedziska poprzez wysuw siedziska.

lub

Mechanizm Synchro Self (ST), który daje:

– możliwość regulacji wysokości siedziska, oparcie odchylające się synchronicznie z siedziskiem podążając za ruchem Użytkownika, możliwość blokowania mechanizmu tylko w pozycji prostopadłej, automatyczne dostosowanie sprężystości odchylenia oparcia do ciężaru siedzącego.

lub

Mechanizm Synchro Self z wysuwem siedziska (STL), który daje:

– możliwość regulacji wysokości siedziska, oparcie odchylające się synchronicznie z siedziskiem podążając za ruchem Użytkownika, możliwość blokowania mechanizmu tylko w pozycji prostopadłej, automatyczne dostosowanie sprężystości odchylenia oparcia do ciężaru siedzącego, możliwość regulacji głębokości siedziska poprzez jego wysuw.

Krzesło obrotowe Xenon NET z zagłówkiem

posiada również pięcioramienną podstawę czarną (wytrzymałe tworzywo) lub chromowaną (aluminium polerowane), do której zamontować można samohamowne kółka do powierzchni dywanowych lub powierzchni twardych.

W krześle obrotowym Xenon do wyboru mamy podłokietniki regulowane P58PU z regulacją góra-dół w zakresie 80 mm, z miękkimi nakładkami lub  podłokietniki regulowane P59PU z regulacją góra-dół w zakresie 80 mm i miękkimi nakładkami regulowanymi przód-tył w zakresie 50 mm oraz na boki w zakresie 30 mm.

Wysoka jakość krzesła potwierdzona jest Protokołem Oceny Ergonomicznej wydanym przez Instytut Medycyny Pracy oraz Sprawozdanie z Badań Wytrzymałościowych

Tapicerka krzesła dostępna w trzech grupach cenowych:

  • grupa 1: tkanina evo
  • grupa 2: tkaniny medley i sprint oraz imitacja skóry softline
  • grupa 4: naturalna skóra licowa wysokiej jakości.

W uwagach do zamówienia prosimy wpisać wybrany kolor tapicerki oraz mechanizm i rodzaj kółek w podstawie.

PRODUCENT: PROFIM

GWARANCJA 5 LAT.

Wymiary podstawowe krzesła:

Wysokość całkowita: 1190 – 1370 mm

Wysokość siedziska: 450 – 580 mm

Wysokość oparcia: 570 mm

Szerokość siedziska: 500 mm

Głębokość siedziska: 440 – 510 mm (480)