Siedzisko UpDown łącznik 90˚

3 970,00 PLN

W magazynie

- +
Opis:

Siedzisko UpDown łącznik 90˚

Sytem siedzisk UPdown to kolekcja modułowych mebli tapicerowanych, która jest tak elastyczna jak tylko tego potrzebujemy. Cechą charakterystyczną jest duża różnorodność elementów, pozwalająca na ich dowolne zestawianie, tworząc niezliczone ilości konfiguracji. Za unikatowym designem kolekcji kryje się nowoczesna technologia, wygoda i ergonomia. UPdown to wyjątkowa propozycja dla przestronnych wnętrz, pozwalająca na budowę dowolnych kształtów dostosowanych do funkcji pomieszczenia jak i do potrzeb użytkowników.
Dzięki zastosowanej technologii pianek wylewanych, kolekcja charakteryzuje się wysokim komfortem siedzenia a solidna metalowa konstrukcja wewnętrzna gwarantuje dużą wytrzymałość mebli.
Poszczególne układy mogą być zestawiane z modułów wytapicerowanych w różnych kolorach oparcia i siedziska, wybranych z gamy ponad stu wybarwień. W meblach możliwe jest zastosowanie nóżek z metalu bądź z drewna.

W skład kolekcji wchodzą:
– ławka pojedyncza i podwójna,
– siedzisko pojedyncze i podwójne z oparciem,
– łącznik 90˚ z oparciem lub bez,
– łącznik 30˚, 45˚,
– stolik.

Siedzisko UpDown łącznik 90˚

to jeden z elementów wchodzących w skład zestawu UpDown. Siedzisko to może wystąpić jako tapicerowana ławka narożna (C40), narożnik zewnętrzny z oparciem niskim (C41), narożnik wewnętrzny z oparciem niskim (C43), lub narożnik wewnętrzny z oparciem wysokim (C42).

Nogi siedziska wykonane są z metalowego płaskownika o wymiarach 50×10 mm

Siedzisko UpDown wykonane jest z metalowego stelaża wyposażonego w sprężyny faliste oraz pianki poliuretanowej wylewnej o gęstości 55 kg/m3, natomiast oparcie wykonano z profili metalowych oraz pianki poliuretanowej wylewanej o gęstości 80 kg/m3

Tapicerka siedzisk UpDown wykonana jest z wytrzymałych, certyfikowanych tkanin lub skóry naturalnej. Tapicerka krzesła dostępna w czterech grupach cenowych:
– I grupa: next
– II grupa: medley, softline, sprint, valencia
– III grupa: fame, step, synergy

– IV grupa: skóra naturalna

Podstawowe wymiary:

wysokość ławki narożnej (C40) : 460 mm

wysokość całkowita narożnika z oparciem niskim (C41/C43) : 730 mm

wysokość całkowita narożnika z oparciem wysokim (C42) : 830 mm

głębokość siedziska: 460- 590 mm