Biurko gabinetowe z kontenerem MITO Mit3KD/Mit4KD

4 649,00 PLN

W magazynie

- +
Opis:

Biurko gabinetowe z kontenerem MITO Mit3KD/Mit4KD

System mebli gabinetowych MITO do, których należy biurko gabinetowe z kontenerem MIT3KD i biurko gabinetowe z kontenerem Mit4KD to klasa sama w sobie. Każde pomieszczenie, w którym znajdą się meble z tej kolekcji zyska klasę i uznanie w oczach swych użytkowników. Kolekcja mebli MITO jest dzieckiem włoskiego projektanta Simone Bernocci.

System składa się z elementów, za pomocą których kompleksowo wyposażymy gabinet. Należą do nich biurka, kontenery, stoły konferencyjne, szafy biurowe, regały, szafki.

Biurka Mito to prestiżowe meble menedżerskie wyróżniające się kontrastowymi zestawieniami kolorystycznymi oraz fakturowymi.

Biurko gabinetowe z kontenerem MITO ma konstrukcję płytową.

Blat biurka wykonany jest z płyty melaminowanej o gr. 38 mm w kolorze Platan jasny (111) lub Platan ciemny (112). Płytę tą wyprodukowanej w technologii struktury synchronicznej 3D, do złudzenia przypominającej drewno, o wyrazistej fakturze wyczuwalnej w dotyku. Krawędzie zabezpieczone są obrzeżem PCV w kolorze płyty.

Blenda przednia tzw. łączyna wykonana jest z płyty meleminowanej o gr. 18 mm w kolorze blatu.

Jedną nogę stanowi kontener, na którym oparty jest blat biurka. Wieniec górny i wieniec dolny kontenera wykonany jest z płyty melaminowanej o gr. 36 mm, natomiast korpus oraz fronty szuflad z płyty melaminowanej o gr. 18 mm. Kontener wyposażony jest w zamek centralny z łamanym kluczykiem. Kolor płyty z której wykonany jest kontener to Platan jasny (111) lub Platan ciemny (112).

Druga podstawa biurka stanowiąca pozostałą część stelaża wykonana jest w z płyty pokrytej laminatem HPL o gr. 36 mm w kolorze biały połysk (73) lub czarny połysk (101)

Standardowy okres gwarancji na meble wynosi 36 miesięcy.

Wymiary podstawowe biurka:

szerokość – 2019 lub 2219 mm

głębokość – 1000 mm

wysokość – 740 mm

Marka: MDD