Biurko gabinetowe MITO Mit3/Mit4

3 357,00 PLN

W magazynie

- +
Opis:

Biurko gabinetowe MITO Mit3/Mit4

System mebli gabinetowych MITO do, których należy biurko gabinetowe MITO MIT3 lub biurko gabinetowe MITO Mit4 to klasa sama w sobie. Każde pomieszczenie, w którym znajdą się meble z tej kolekcji zyska klasę i uznanie w oczach swych użytkowników. Kolekcja mebli MITO jest dzieckiem włoskiego projektanta Simone Bernocci.

System składa się z elementów, za pomocą których kompleksowo wyposażymy gabinet. Należą do nich biurka, kontenery, stoły konferencyjne, szafy biurowe, regały, szafki.

Biurka Mito to prestiżowe meble menedżerskie wyróżniające się kontrastowymi zestawieniami kolorystycznymi oraz fakturowymi.

Biurko gabinetowe MITO Mit3/Mit4 ma konstrukcję płytową.

Blat biurka i jedna z podstaw, stanowiąca część stelaża, wykonany jest z płyty melaminowanej o gr. 38 mm w kolorze Platan jasny (111) lub Platan ciemny (112). Płytę tą wyprodukowanej w technologii struktury synchronicznej 3D, do złudzenia przypominającej drewno, o wyrazistej fakturze wyczuwalnej w dotyku. Krawędzie zabezpieczone są obrzeżem PCV w kolorze płyty.

Blenda przednia tzw. łączyna wykonana jest z płyty meleminowanej o gr. 18 mm w kolorze blatu.

Druga podstawa biurka stanowiąca pozostałą część stelaża wykonana jest w z płyty pokrytej laminatem HPL o gr. 36 mm w kolorze biały połysk (73) lub czarny połysk (101)

Standardowy okres gwarancji na meble wynosi 36 miesięcy.

Wymiary podstawowe biurka:

szerokość – 1800 lub 2000 mm

głębokość – 1000 mm

wysokość – 740 mm

Marka: MDD