Biurko proste VIK BM076 1600x700x758

504,00 PLN

W magazynie

- +
Opis:

Biurko proste VIK BM076 SVENBOX  kolekcja Classic

System mebli biurowych SVENBOX, do których należy biurko proste VIK BM076 z kolekcji Classic, jest niezwykle efektywny, przyjazny i ergonomiczny w codziennym użytkowaniu. Za jego pomocą w bardzo szybki i łatwy sposób zorganizujemy przestrzeń biurową. Nowoczesna stylistyka mebli zapewni komfortowe samopoczucie w przebywanych pomieszczeniach.

W skład tego systemu wchodzą elementy z których skomponujemy całe wyposażenie biura. Należy do nich cała paleta szafy, regałów, biurek oraz szafek dostawnych i kontenerów. Wszystkie szafy i regały są wyposażone w stopki regulujące wysokość za pomocą , których w łatwy, wygodny i niewidoczny sposób dostosujemy ich wysokość do własnych potrzeb. Półki w regałach i szafach osadzone są na bolcach w taki sposób aby zapobiec ich wypadnięciu i jednocześnie wzmocnić i ustabilizować całą konstrukcję mebla. Szuflady w kontenerach wykonano z płyty meblowej . Standardowo kontenery z szufladami SVENBOX wyposażone są w zamek centralny z łamanym kluczykiem . Wszystkie drzwi  od wewnętrznej strony posiadają żelowe stopery aby zapobiec trzaskaniu w trakcie zamykania.

Biurko proste VIK BM076 to biurko o konstrukcji metalowej, składające się ze stabilnej podstawy (stelaż metalowy) oraz grubego blatu zabezpieczonego obrzeżem PVC

blat  z  płyty melaminowanej o grubości 28 mm, wyposażony jest w dwa przeloty kablowe o średnicy 60 mm w kolorze Aluminium (09)

nogi biurka wykonane są ze stelaża metalowego malowanego proszkowo w kolorze M009 - Aluminium półmat

nogi wyposażone są w stopki poziomujące  ułatwiające dostosowanie wysokości biurka do użytkownika

blenda przednia wykonana jest z płyty melaminowanej o grubości 18 mm

blenda montowana jest na wysokości 327 mm od dolnej krawędzi nóg biurka

krawędzie płyt zabezpieczono  PVC o grubości 2 mm

w biurku VIK BM076   blat i  blenda przednia występują w tej samej kolorystyce płyty meblowej

Biurko proste VIK BM076 występuje w dwóch wykończeniach kolorystycznych płyty tj. : olcha, calvados

Dodatkowo można wyposażyć to biurko w pionowy kanał kablowy (BM01). Jest on montowany pionowo w nodze w celu umożliwienia poprowadzenia w nim kabli do osprzętu komputerowego.

Wymiary podstawowe biurka:

szerokość – 1600 mm

głębokość – 700 mm

wysokość – 758 mm