Płatności dostawa

Formy płatności

  1. W zależności od własnych preferencji, formy dostawy towaru oraz wartości zamówienia Kupujący może wybrać jeden z następujących sposobów płatności:
  • Gotówka – jedynie dla produktów z odbiorem osobistym w siedzibie firmy Eldor
  • Przelew – przedpłata na podstawie faktury proforma na rachunek bankowy Sprzedawcy
  • Płatność elektroniczna – w naszym sklepie wykorzystujemy system płatności imoje, do którego Kupujący zostanie przekierowany celem dokonania płatności.

System imoje obsługuje bezpieczne transakcje:

  • ePrzelewy (tzw. szybkie przelewy) – polegają na pełnej integracji procesu płatności z systemem bankowym. Podczas finalizowania zakupu wszystkie dane przelewu są wypełniane automatycznie, a ich edycja jest zablokowana. Dzięki temu kupujący nie musi ręcznie wprowadzać danych a płatność błyskawicznie wpływa na konto imoje
  • karty kredytowe – klient zostaje poproszony o podanie numeru karty kredytowej, na podstawie którego imoje identyfikuje wystawcę karty
  • blik – jest szybką, wygodną i bezpieczną płatnością realizowaną na smartfonie w aplikacji Banku wspierającego BLIK, czyli Alior Bank, Bank Millennium, BZ WBK, ING Bank Śląski, mBank, PKO Bank Polski, Getin Bank, T-Mobile Usługi Bankowe i Orange Finanse.

2. W razie nieuiszczenia płatności przez Kupującego w ciągu 14 dni od złożenia zamówienia przez Kupującego, zamówienie jest anulowane.

3. Do każdego zamówienia zostaje wystawiona faktura VAT. Wraz z towarem Kupujący będący konsumentem w rozumieniu art. 22 [1] Kodeksu Cywilnego, otrzymuje także formularz odstąpienia od Umowy wraz z pouczeniem.